Ukrayna Makine Mühendisliği Eğitimi

Ukrayna eğitim konusunda Avrupa standartlarında eğitim verecek güce ve olanağa sahip bir ülkedir. Avrupa Birliği ülkelerine göre çok daha düşük maliyetli yaşam giderleri ve uygun eğitim fiyatları ile öğrencilerin ilk tercih noktalarından biri olmakta. Teknolojik anlamda çok ciddi bir alt yapıya sahip Ukrayna Üniversiteleri sizlere çok kaliteli bir gelecek sunabilmektedir. Makine Mühendisi olabilmek için bu alanda Ukrayna makine mühendisliği eğitimi ile başlamanız için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Sadece lise mezunu olmanız yeterlidir. Herhangi bir sınav şartı bulunmadan kaydınızı yapabilir ve Ukrayna’da üniversite eğitimi alabilirsiniz.

Neden Ukrayna’da Mühendislik Eğitimi?

Ukrayna son zamanlarda öğrenciler ve veliler arasında eğitim için ciddi olarak tercih edilen bir ülke olmuştur. Bunun başlıca sebeplerinden biri öğrencilere sunduğu eğitimin çok kaliteli olması ve kayıt için herhangi bir şart olmamasıdır. Öğrencinin hayallerine erişebilmesi için önündeki tüm engelleri kaldıran bir eğitim sistemi bulunmaktadır. Akıllara takılan başlayacak sorulardan ilki, peki ama bu diploma geçerli midir? Bunun yanıtı oldukça açık ve nettir, yani evet. Öğrenciler Türkiye’de bulunan YÖK tarafından tanınan ve denkliği bulunan üniversitelerden mezun olmaktadırlar. Bunun dışında Mavi diploma yani Europass diploma almaktadırlar. Bu diploma tüm dünyada geçerliliğe sahip bir diplomadır. Ukrayna’da ek olarak alabileceğiniz pilotaj eğitimi ile sizde pilot olabilirsiniz. Öğrenci mezun olduğunda istediği ülkede istediği gibi çalışma olanağına sahip oluyor. Bu sayede öğrenciler hayallerine çok daha yakın hale gelmektedirler.

Makine Mühendisliği Sınıfı Ukrayna

Ukrayna üniversite eğitimi almaya karar verdiyseniz, eğitim alabileceğiniz seçenekleri iyi bilmeniz gerekir. Merkür Yurdışı Eğitim olarak biz öğrencilerimize Harkov şehrinde bulunan ofisimiz ve Ukrayna eğitim bakanlığına kayıtlı şirketimiz ile hizmet veriyoruz. Ukrayna’da Odessa, Dnipropetrovsk, Kiev, Lugansk, Donetsk, Harkov, Iviv, İvano- Franvisk ve Herson gibi şehirlerde makine mühendisliği eğitimi alabilirsiniz. Ukrayna teknik üniversiteleri ile çok kuvvetli olduğu bu ülkeler sizlere sunduğu teknolojik olanaklar ile mühedislik alanında muhteşem çözümler sunmaktadır. Özellikle Harkov Politeknik Üniversitesi sizlere bu konuda çok güzel imkanlar sunmaktadır. Eğitim dili İngilizce ve Rusça olarak seçtiğiniz dilde yapılamaktadır. Dilediğiniz dilde eğitim alarak geleceğinizi rahatlıkla planlayabilirsiniz. Bu konuda yardıma ihtiyacınız olduğu zaman lütfen bize iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Hayalinizdeki mesleği yapabilmek için bizler size sonuna kadar destek olmaktayız. Öğrencilerimize sunduğumuz “Hayalin için Beraberiz” kampanyamız ile sizlere indirimler sağlamaktayız. Ve eğitiminizin süresince sizin yanınızda olarak sizlere 5 sene destek vermekteyiz. Diğer yurt dışı eğitim şirketleri gibi 1-2 hafta yanınızda durup ardından çekip gitmiyoruz. Bu konular çok dikkat edilmesi gereken konular. Özellikle tanımadığınız bir ülkeye eğitim için gittiğinizi düşünürsek bu konuda sizin yanınızda durabilen ve bu konuda kendini kanıtlamış bir şirketin durmasında her zaman fayda vardır. Kayıt süresi boyunca siz sadece lise diplomanızı bize getirin gerisini biz halledelim. Disiplinli ve tecrübeli ekibimiz sizin tüm işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayarak en kısa sürede sizleri eğitim hayatınıza tam hazır hale getirir. Ve Ukrayna’ya gitmeden önce tüm yurdunuz, okulunuz, eviniz ve diğer tüm ihtiyaçlarınız siz daha oraya gitmeden önce ayarlanmış olacaktır.

Eğitim Süresi Eğitim Ücreti En İyi Seçim
Ukrayna’da Makine Mühendisliği Okumak 4 Yıl 2050$ ile 3100$ Harkov Politeknik Üniversitesi

Bir yanıt yazın

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizde mühendislik veya havacılık bölümlerinde eğitim almak istiyorsanız, Dünya’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer almaktadır. Türkiye’de YÖK tarafından denkliği bulunmaktadır.

Harkov Ulusal Havacılık Üniversitesi
Güçlü olduğu bölümler:, Mühendislikler ve Havacılık