HAKKIMIZDA

Merkür Yurtdışı Eğitim olarak biz, Rusya üniversite eğitimi hizmeti sunan İngiltere ve Türkiye merkezli eğitim danışmanlık şirketiyiz. Türkiye’den her sene Rusya’ya lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yanı sıra, aynı zamanda yaz ve dil okulları için de öğrenci göndermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz 14 üniversite ile Türkiye’de yurtdışı eğitim konusunda birçok alanda öncülük etmekteyiz. Kaliteli eğitimi, uygun fiyatlarla ve güvenli bir şekilde vermek için yıllardır emek ve tecrübelerimizi kullanıyoruz. Anlaşmalı tüm üniversitelerimize anlaşmalı üniversitelerimiz sayfasında ulaşabilirsiniz. Rusya’da eğitim konusunda Merkür Yurtdışı Eğitim sizlere en uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Şirketimizin Türkiye’de ve Rusya’da olmak üzere iki merkezi bulunmaktadır. Rusya merkezimiz öğrencilerin tüm eğitim süreci boyunca onlara destek vererek en kaliteli eğitim ve hayat standartlarını korumak için sürekli çalışmaktadır. Öğrencilerimiz her zaman tam hizmet alarak sorunsuz ve en uygun fiyatlara üniversite hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. İstediğiniz bölümü okumak fırsatınız ve geleceğinizi istediğiniz meslekle devam ettirmek için artık lisans, yüksek lisans ve doktora gibi hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.

Eğitim için gösterdiğimiz çalışmaların dışında birçok sosyal yardım ve faaliyetlerin içerisinde bulunan firmamızın hali hazırda Türkiye ve Rusya’da eğitime destek projeleri sürmektedir. Sizlere sunduğumuz ücretsiz Üniversite Tercihi Danışmanlığı’ndan mutlaka yararlanmayı unutmayın. Öğrencilerimiz çalışmış olduğumuz 14 üniversitede istediği bölümü tamamen sınavsız girerek okuma fırsatına sahipler. Çalıştığımız tüm üniversitelerin Dünya Sıralamasında bulunmaktadır. Tüm üniversite listemize “üniversitelerimiz” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm hizmetler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Moskova Üniversiteleri

Moskova’da eğitim almak isteyen öğrenciler için sunduğumuz başlıca üniversiteler arasında Lomonosov Moskova Devlet Üniversitesi (MGU), Moskova Fizik ve Teknoloji Enstitüsü (MIPT), ve Moskova Devlet Uluslararası İlişkiler Enstitüsü (MGIMO) bulunmaktadır. Bu üniversiteler, dünya çapında tanınan akademik programlar ve geniş araştırma imkanları sunmaktadır.

St. Petersburg Üniversiteleri

St. Petersburg’da eğitim almak isteyen öğrenciler için sunduğumuz başlıca üniversiteler arasında St. Petersburg Devlet Üniversitesi, St. Petersburg Politeknik Üniversitesi ve İTMO Üniversitesi bulunmaktadır. Bu üniversiteler, yüksek kaliteli eğitim programları ve öğrencilere geniş sosyal aktiviteler sunmaktadır.

İvanovo Üniversiteleri

İvanovo şehrinde eğitim almak isteyen öğrenciler için sunduğumuz başlıca üniversiteler arasında İvanovo Devlet Üniversitesi, İvanovo Kimya ve Teknoloji Enstitüsü ve İvanovo Tıp Akademisi bulunmaktadır. Bu üniversiteler, özellikle teknik ve tıp alanlarında öne çıkan programları ile bilinir.

Rusya’daki eğitim olanaklarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Verdiğimiz Hizmetler

Rusya'da Lisans
(Üniversite Eğitimi)
Rusya'da
Yükseklisans
Rusya'da
Doktora
Rusya'da Yaz ve Dil
Okulları
Rusya'da Eğitim
Danışmanlığı
AB, Çin, Rusya Vize
Danışmanlığı
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizde mühendislik veya havacılık bölümlerinde eğitim almak istiyorsanız, Dünya’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer almaktadır. Türkiye’de YÖK tarafından denkliği bulunmaktadır.

Harkov Ulusal Havacılık Üniversitesi
Güçlü olduğu bölümler:, Mühendislikler ve Havacılık

Rusya’da lisans eğitimi almanın birçok avantajı vardır. Avantajlarından en önemlileri, Avrupa standartlarında, çok uygun fiyatlara, sınavsız istediğiniz bölüm tercihi yapma avantajınızdır. Türkiye’deki standartların üzerinde bir eğitim alarak dünyaca tanınan üniversitelerde mühendislik, tıp, hukuk ve daha birçok bölümü rahatlıkla okuyabilirsiniz. Merkür Yurtdışı Eğitim olarak hizmetlerimiz yalnızca Rusya’da lisans eğitimi ile sınırlı değildir, ayrıca yüksek lisans, doktora ve Rusya’da yaz okulu konularında da hizmet vermekteyiz. Tek hizmet verdiğimiz ve ofisimizin bulunduğu Moskova, üniversiteleri ve eğitimi ile meşhurdur.

Neden Biz?

Başlıca görevlerimiz, sizlerin Rusya’da alacağınız eğitimin başından sonuna dek destek olmaktır. Kayıt işlemlerinizden başlayarak, tüm süreci sizin adınıza yürütüyor ve Rusya’daki ofisimiz, sizinle eğitiminiz ve sosyal hayatınızda oluşacak sorunlarla ilgileniyor. Size güvenli ve sorunsuz bir ortamda sadece eğitiminize odaklanmanız ve geleceğinizi planlamanız kalıyor. Eğitim dilinizi İngilizce ya da Rusça tercih etme imkanınız vardır. Hiç dil bilmeseniz bile, hazırlık sınıfında dil açığınızı kapatabilirsiniz.

14 anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, anlaşmalı üniversiteler sayfasında yer almaktadır. Tüm anlaşmalı üniversitelerimiz ve bölümlerine oradan ulaşabilirsiniz. Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Eğitiminiz boyunca Rusya ofisimiz ve temsilcilerimiz sizinle her zaman iletişim halinde olacaktır. Tüm soru ve sorunlarınız da asla yalnız kalmayacaksınız. Diğer eğitim danışmanlık şirketlerinden en büyük farkımız ve avantajımız budur.

Konaklama konusunda aklınıza asla soru işareti takılmasın. Rusya’da eğitim alırken 3 konaklama seçeneğinden size uygun olanı seçebilirsiniz. İlk olarak üniversite yurdu konaklaması. Konaklama kalitesi standart olarak nitelendirilebilir. Okul ücretinin içerisine dahil olan yurt odaları hakkında yazdığımız yazıya Rusya’da Konaklama Seçenekleri ve Detayları adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise özel yurt odalarıdır. Bu odalar okul ücretinin içerisine dahil olmayıp, çok uygun rakamlara 2 kişilik özel odalarda konaklama sağlayabilirsiniz.

Tüm detayları bloğumuzda bulunan yazıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak ev kiralamak. Bu seçenek diğerlerine göre biraz daha pahalı bir seçenek olsa bile, Türkiye şartlarının çok altında rakamlara çok kaliteli bir konaklama sürebilirsiniz. Tüm ev fiyatları hakkında bilgi için bloğumuzda yer alan yazıyı ziyaret edebilirsiniz. Bloğumuz için lütfen tıklayın. Tüm konaklama seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Öğrencilerimiz için benimsediğimiz en önemli ilke ve görevlerin arasında uygun fiyat ve kaliteli hizmet yer almaktadır. Uygun fiyat garantisi size Rusya’da eğitim için asla sürprizlerle karşılaşmayacağınız, kelime oyunlarının olmadığı direkt ve son fiyat verilmektedir. Tüm fiyatlar için lütfen teklif formu doldurun.

anlaşmalı tüm üniversitelerimizi merak ediyor musunuz?