HAKKIMIZDA

Merkür Yurdışı Eğitim olarak biz Ukrayna eğitim bakanlığına kayıtlı tek Türk eğitim danışmanlık şirketiyiz. Türkiye’den her sene Ukrayna’ya lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yanı sıra, aynı zamanda yaz ve dil okulları içinde öğrenci göndermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz 14 üniversite ile Türkiye’de yurtdışı eğitim konusunda birçok alanda öncülük etmekteyiz. Kaliteli eğitimi, uygun fiyatlarla ve güvenli bir şekilde vermek için yıllardır emek ve tecrübelerimizi kullanıyoruz. Anlaşmalı tüm üniversitelerimize anlaşmalı üniversitelerimiz sayfasında ulaşabilirsiniz. Ukrayna’da eğitim konusunda Merkür Yurdışı Eğitim sizlere en uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Şirketimizin Türkiye’de ve Ukrayna’da olmak üzere iki merkezi bulunmaktadır. Ukrayna merkezimiz öğrencilerin tüm eğitim süreci boyunca onlara destek vererek en kaliteli eğitim ve hayat standartlarını korumak için sürekli çalışmaktadır. Öğrencilerimiz her zaman tam hizmet alarak sorunsuz ve en uygun fiyatlara üniversite hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. İstediğiniz bölümü okumak fırsatınız ve geleceğinizi istediğiniz meslekle devam ettirmek için artık lisans, yüksek lisans ve doktora gibi hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.

Eğitim için gösterdiğimiz çalışmaların dışında birçok sosyal yardım ve faaliyetlerin içerisinde bulunan firmamızın hali hazırda Türkiye ve Ukrayna’da eğitime destek projeleri sürmektedir. Sizlere sunduğumuz ücretsiz Üniversite Tercihi Danışmanlığı mutlaka yararlanmayı unutmayın. Öğrencilerimiz anlaşmalı olduğumuz 14 üniversitede istediği bölümü tamamen sınavsız girerek okuma fırsatına sahipler. Anlaşmalı olduğumuz tüm üniversitelerin YÖK denkliği bulunmaktadır. Tüm üniversite listemize “anlaşmalı üniversitelerimiz” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm hizmetler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Neler yaparız?

Verdiğimiz Başlıca Hizmetler:

  • Ukrayna’da Üniversite Eğitimi
  • Ukrayna’da Yükseklisans Eğitimi
  • Ukrayna’da Doktora Eğitimi
  • Ukrayna’da Yaz ve Dil Okulları
  • Ukrayna’da Havayolu Pilotaj Eğitimi
  • Ukrayna’da Vize Danışmanlığı
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizde mühendislik veya havacılık bölümlerinde eğitim almak istiyorsanız, Dünya’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer almaktadır. Türkiye’de YÖK tarafından denkliği bulunmaktadır.

Harkov Ulusal Havacılık Üniversitesi
Güçlü olduğu bölümler:, Mühendislikler ve Havacılık

Ukrayna'da üniversite eğitimi fiyatları hakkında hemen bilgi alın!

Sorularını Sor
Size Hemen Yardımcı Olalım!
Powered by