HAKKIMIZDA

Merkür Yurdışı Eğitim olarak biz Ukrayna üniversite eğitimi hizmeti sunan eğitim bakanlığına kayıtlı tek Türk eğitim danışmanlık şirketiyiz. Türkiye’den her sene Ukrayna’ya lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yanı sıra, aynı zamanda yaz ve dil okulları içinde öğrenci göndermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz 14 üniversite ile Türkiye’de yurtdışı eğitim konusunda birçok alanda öncülük etmekteyiz. Kaliteli eğitimi, uygun fiyatlarla ve güvenli bir şekilde vermek için yıllardır emek ve tecrübelerimizi kullanıyoruz. Anlaşmalı tüm üniversitelerimize anlaşmalı üniversitelerimiz sayfasında ulaşabilirsiniz. Ukrayna’da eğitim konusunda Merkür Yurdışı Eğitim sizlere en uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Şirketimizin Türkiye’de ve Ukrayna’da olmak üzere iki merkezi bulunmaktadır. Ukrayna merkezimiz öğrencilerin tüm eğitim süreci boyunca onlara destek vererek en kaliteli eğitim ve hayat standartlarını korumak için sürekli çalışmaktadır. Öğrencilerimiz her zaman tam hizmet alarak sorunsuz ve en uygun fiyatlara üniversite hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. İstediğiniz bölümü okumak fırsatınız ve geleceğinizi istediğiniz meslekle devam ettirmek için artık lisans, yüksek lisans ve doktora gibi hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.

Eğitim için gösterdiğimiz çalışmaların dışında birçok sosyal yardım ve faaliyetlerin içerisinde bulunan firmamızın hali hazırda Türkiye ve Ukrayna’da eğitime destek projeleri sürmektedir. Sizlere sunduğumuz ücretsiz Üniversite Tercihi Danışmanlığı mutlaka yararlanmayı unutmayın. Öğrencilerimiz anlaşmalı olduğumuz 14 üniversitede istediği bölümü tamamen sınavsız girerek okuma fırsatına sahipler. Anlaşmalı olduğumuz tüm üniversitelerin YÖK denkliği bulunmaktadır. Tüm üniversite listemize “anlaşmalı üniversitelerimiz” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz tüm hizmetler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Verdiğimiz Hizmetler

Ukrayna'da Lisans
(Üniversite Eğitimi)
Ukrayna'da
Yükseklisans
Ukrayna'da
Doktora
Ukrayna Yaz ve Dil
Okulları
Ukrayna Eğitim
Danışmanlığı
Ukrayna Vize
Danışmanlığı
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizde mühendislik veya havacılık bölümlerinde eğitim almak istiyorsanız, Dünya’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer almaktadır. Türkiye’de YÖK tarafından denkliği bulunmaktadır.

Harkov Ulusal Havacılık Üniversitesi
Güçlü olduğu bölümler:, Mühendislikler ve Havacılık

Ukrayna’da lisans eğitim almanın birçok avantajı vardır. Avantajlarından en önemlileri Avrupa standartlarında, çok uygun fiyatlara, sınavsız istediğiniz bölüm tercihi yapma avantajınızdır. Türkiye’de ki standartların üzerinde bir eğitim alarak dünyaca tanınan üniversitelerde mühendislik, tıp, hukuk ve daha birçok bölümü rahatlıkla okuyabilirsiniz. Merkür Yurdışı Eğitim olarak hizmetlerimiz yanlızca Ukrayna’da lisans eğitimi olarak kısıtlı değildir, ayrıca yüksek lisans, doktora ve Ukrayna’da yaz okulu konularında da hizmet vermekteyiz. Tek hizmet verdiğimiz ve ofisimizin bulunduğu Harkov, üniversiteleri ve eğitimi ile meşhurdur.

Neden Biz?

Başlıca görevlerimiz sizlerin Ukrayna’da alacağınız eğitimin başından sonuna dek destek olmamız. Kayıt işlemlerinizden başlayarak, tüm süreci sizin adınıza yürütüyor ve Ukrayna’da ki ofisimiz sizinle eğitiminiz ve sosyal hayatınızda oluşacak sorunlarla ilgileniyor. Size güvenli ve sorunsuz bir ortamda sadece eğitiminize odaklanmanız ve geleceğinizi planlamanız kalıyor. Eğitim dilinizi İngilizce ya da Rusça tercih etme imkanınız vardır. Hiç dil bilmeseniz bile, hazırlık sınıfında dil açığınızı kapatabilirsiniz.

14 anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, anlaşmalı üniversiteler sayfasında yer almaktadır. Tüm anlaşmalı üniversitelerimiz ve bölümlerine oradan ulaşabilirsiniz. Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Eğitiminiz boyunca Ukrayna ofisimiz ve temsilcilerimiz sizinle her zaman iletişim halinde olacaktır. Tüm soru ve sorunlarınız da asla yalnız kalmayacaksınız. Diğer eğitim danışmanlı şirketlerinden en büyük farkımız ve avantajımız budur.

Konaklama konusunda aklınıza asla soru işareti takılmasın. Ukrayna’da eğitim alırken 3 konaklama seçeneğinden size uygun olanı seçebilirsiniz. İlk olarak üniversite yurdu konaklaması. Konaklama kalitesi standart olarak nitelendirilebilir. Okul ücretinin içerisine dahil olan yurt odaları hakkında yazdığımız yazıya Ukrayna’da Konaklama Seçenekleri ve Detayları adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.Diğer bir seçenek ise özel yurt odalarıdır. Bu odalar okul ücretinin içerisine dahil olmayıp, çok uygun rakamlara 2 kişilik özel odalarda konaklama sağlayabilirsiniz.

Tüm detayları blogumuzda bulunan yazıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak ev kiralamak. Bu seçenek diğerlerine göre biraz daha pahalı bir seçenek olsa bile, Türkiye şartlarının çok aldında rakamlara çok kaliteli bir konaklama sürebilirsiniz. Tüm ev fiyatları hakkında bilgi için blogumuzda yer alan yazıyı ziyaret edebilirsiniz. Blogumuz için lütfen tıklayın. Tüm konaklama seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Öğrencilerimiz için benimsediğimiz en önemli ilke ve görevlerin arasında uygun fiyat ve kaliteli hizmet yer almaktadır. Uygun fiyat garantisi size Ukrayna’da eğitim için asla sürprizlerle karşılaşmayacağınız, kelime oyunlarının olmadığı direkt ve son fiyat verilmektedir. Tüm fiyatlar için lütfen teklif formu doldurun.

anlaşmalı tüm üniversitelerimizi merak ediyor musunuz?