Ukrayna Üniversite Teklifi

Üniversite Teklif

Ukrayna eğitim teklifi için teklifi almak isteyen öğrencilerimiz için aşağıdaki formu doldurmaları halinde, kısa süre içinde telefon/e-posta olarak iletişime geçilecektir. En uygun fiyat politikası izleyen Merkür Eğitim, Ukrayna’da eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli hizmet ve ek ücretler olmadan rahat bir süreç için çalışmaktadır. Ukrayna’da yer alan güçlü ekibimiz ile karşılama, konaklama, belge ve döküman işlemleri ayrıca eğitim boyunca destek ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ukrayna şehirleri arasında Kiev, Harkov, Sumy, Odessa ve Lviv gibi şehirlerde hizmet vermekteyiz. Anlaşmalı üniversite sayımız her yıl artmaktadır ve düzenli öğrencilerimiz için özel konaklama hizmeti sunmaktayız. Kendi yurdumuz ile öğrencilerimize güvenli konaklama, hijyenik oda ve özel konaklama seçenekleri ile birçok öğrencinin tercihi olmaya devam etmekteyiz. Ukrayna üniversite teklifi için aşağıdaki formu doldurun.

Sıkça Sorulan Sorular

+ Ukrayna’da mezun olduğumuz zaman Türkiye de çalışabilir miyiz?

–  Ukrayna’da bulunan üniversiteler YÖK denklik listesinde yer almaktadır. Bu yüzden herhangi bir sorun olmadan ister devlet düzeyinde, ister özel sektörde çalışabilirsiniz.

 

+ Konaklama seçenekleri nelerdir?

– 3 farklı konaklama seçeneği sunmaktayız. İster eğitim gördüğünüz üniversitenin yurdunda, ister özel yurt odalarında ya da isterseniz ev kiralayabilirsiniz. Yurt fiyatı üniversite fiyatına dahildir. Diğer seçenekler ayrıca ücretlendirilir. Ev kiralamak isterseniz bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

 

+ Ortalama ev kiraları nelerdir?

– 1+1 evler aylık 150$’dan başlar ve evin büyüklüğüne mevkisine göre 300$ kadar yükselebilir.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizde mühendislik veya havacılık bölümlerinde eğitim almak istiyorsanız, Dünya’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer almaktadır. Türkiye’de YÖK tarafından denkliği bulunmaktadır.

Harkov Ulusal Havacılık Üniversitesi
Güçlü olduğu bölümler:, Mühendislikler ve Havacılık

Ukrayna'da eğitim hakkında sorularınız için iletişime geçin!