Politeknik Üniversitesi Harkov Kampüsü

Ukrayna Dil Eğitimi

Bu yazıda sizleri çok fazla bunaltmadan en temelden giderek sizlere Ukrayna’da dil eğitimi almak nedir, ne değildir onları anlatacağım. Biz Ukrayna’nın Harkov şehrinde (ve İstanbul’da) bulunan, her yıl dil eğitimi için öğrencilerimizi gönderen, Harkov Ulusal Politeknik Üniversitesi temsilcisiyiz. En uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Her şey dahil fiyatlarımız ile artık konaklama, geziler, karşılanma, transfer gibi sıkıntıları unutun. Sizleri havalimanın’dan uğurlama, havalimanın’da karşılama, geziler, rehberlik, dil eğitimi, konaklama ve daha birçok konuda her şey dahil hizmetler sunmaktayız (Sorularınız için yorum yazabilirsiniz). Harkov şehrinde bulunan ofisimiz sizlere tüm eğitim süreci boyunca yerinde destek verecektir. Türkçe bilen çalışanlarımız ile asla zorluk yaşamadan tüm aşamalarda destek alabileceksiniz.

Artık iş hayatında dil bilgisi olmadan, üniversite mezunu olmadan ya da bir fark yaratmadan işe girmeniz çok zordur. Kaliteli bir hayat yaşamak ve kaliteli bir işe sahip olmak tamamen sizin elinizde. Kendinizi geliştirerek rahatlıkla kendi geleceğinizi daha parlak hale getirebilirsiniz. Fark yaratmak önemli, fark yaratabilmeniz için bir işe başvuran 1000 kişinin arasında dil bilginiz ile ilk 10 kişi arasına girmeniz çok ama çok kolay olacaktır. Ukrayna’da sağladığımız dil eğitimin sonunda alacağınız sertifika ile uluslararası geçerliliğe sahip bir belgeniz olacak ve iş başvurusu, üniversite hazırlığını sınavsız geçmek, kişisel gelişim ya da ticaretinizi büyütmek için size kaçırılmayacak bir fırsattır.

Ek ücretlendirme yok, komisyon yok, Türkiye’de herhangi bir ödeme yok. Tamamen güvenilir şirket yapımız ile üniversitenin Türkiye’de bulunan tek resmi temsilcisiyiz. Şimdi gelelim aklınızdaki soruları yanıtlamaya.

Ücretler Nedir?

2 Haftalık Rusça ya da İngilizce Eğiti

Herşey Dahil

1 Aylık Rusça ya da İngilizce Eğitim

Herşey Dahil

2 Aylık Rusça ya da İngilizce Eğitim

Herşey Dahil

450$ 650$ 850$

Eğitim Süresi Nedir?

Eğitim süresi sizin tercihinize göre değişir. İsterseniz 2 haftalık hızlandırılmış eğitime katılabilirsiniz. İsterseniz 1 aylık ya da 2 aylık eğitimlere katılabilirsiniz.

Nerede Eğitim Göreceğiz?

Eğitim yeri Harkov Ulusal Politeknik Üniversitesidir. Üniversite 1810’da kurulmuş Avrupa’nın en saygın üniversitelerinden biridir.

Her şey Dahil Fiyat Nedir? Konaklama Dahil midir?

Evet konaklama dahildir. Her şey dahil fiyat siz Ukrayna’ya ayak bastığınızdan itibaren konaklamanızdan, telefon hattınıza kadar herşeyin düşünüldüğü bir eğitim paketidir. 2 haftalık, 1 aylık ya da 2 aylık fark etmez tüm eğitim paketleri her şey dahildir. Pakete dahil olanlar aşağıda listelenmiştir.

Güvenli midir?

Ukrayna’nın Harkov şehri ülkenin en güvenli şehridir. Rahatlıkla dolaşabilir ve güvenlik konusunda en ufak sorun yaşamazsınız. Ayrıca öğrencilerimiz Seyahat Sağlık Sigortası kapsamında korunmaktadırlar.

Nerede Kalacağız?

Konaklama üniversitenin 2 ile 4 kişilik yurt odalarında olacaktır. Kaliteli, temiz ve rahat odalarda konaklama sağlayacaksınız. Özellikle konaklama konusunda şirketimiz çok titizdir.

Bunların dışındaki tüm soruları sağ altta bulunan Whatsapp iletişim butonuna tıklayarak, bizi arayarak veya yorum yazarak sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Kharkiv Polytechnic University NTU

Dil eğitimleri üniversite tarafından verilmektedir. 1885 yılında kurulan üniversite Avrupa’nın en iyi teknik üniversiteleri arasındadır.