Temsilci ve İş Ortaklığı Başvurusu

Sizlerle ortak çalışmak için randevu alıp, ofisimizi ziyaret edebilir ya da uzaktan görüşme sağlayabiliriz. Lütfen bize mail ya da aşağıdaki form üzerinden geri dönüş yapın. Ortak çalışmalarda görüşmek dileğiyle.

[fc id=’2′][/fc]

Yurtdışı eğitim danışmanlığı işi için yaptığınız aramalar sonucunda, en doğru bilgi ve en güzel tekliflerle sizlerleyiz. Bu sektörde kariyer yapmak için Ukrayna ile çalışmanız hem öğrenci potansiyeli hemde gelir kapısı olarak en doğru hedef olacaktır.

Kısa Talep: Ukrayna’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler SINAVSIZ ve UYGUN fiyatlara eğitim almaktadırlar. Biz 14 üniversite ile direkt anlaşmalı olmamız bizim fiyatlarımızı çok uygun hale getirmekte. Biz kurumsal eğitim danışmanlık şirketleri ve bireysel temsilcilerimiz ile ortak bir çalışma yürüterek yüksek kar oranları ile çok uygun fiyatlara Ukrayna’da eğitimi bünyenizde öğrencilerinize sunmanızı ve listenize eklemenizi istiyoruz. Size fiyat sunmak ve görüşmek adına bizden randevu alabilir ya da uzaktan bağlanarak görüşmemizi sağlayabiliriz.

Sizlerle Neden İletişime Geçtik?

Biz Merkür Yurdışı Eğitim olarak yaklaşık 9 yıldır eğitim sektöründe hizmet vermekteyiz. Ukrayna temelli bir eğitim danışmanlık şirketiyiz. Bireysel öğrenci bulma odaklı çalışmıyoruz, kurumsal anlamda eğitim danışmanlıklar ile çalışıyoruz. Sizlere bu konuda ulaştık, Türkiye pazarında “UYGUN YURTDIŞI EĞİTİM” popüler hale gelmesi ve bu talebe yetişebilmek adına sizinle ortak bir çalışma yürütmek istiyoruz. Size sunabileceğimiz avantajlardan en önemlileri, size sunacağımız uygun fiyatlar, diğer avantajlardan biri ise öğrencinin Türkiye’de ve Ukrayna’da tüm eğitim hayatı boyunca sizin adınıza biz ilgileneceğiz. Kayıtları, vize işlemleri, iletişim, acil durumlarda yardım, sorunlar gibi tüm ihtiyaçları için hem Türkiye’de, hem de Ukrayna’da bulunan ofisimiz aracılığı ile öğrenci en kaliteli hizmeti alacaktır.

Özellikle Ukrayna fiyatlar, eğitim dışındaki sosyal harcalamalar açısından çok ama çok uygun bir ülkedir. Avrupa’da eğitim alacak bir öğrencinin 1 Euro’nun 5 TL olması ve orada alacağı eğitim masraflarını kattığımız zaman gerçekten çoğu ailenin bu taleplere yetişmekte zorluk çekeceğini düşünüp tamamen vazgeçtiğini görüyoruz. Burada devreye Ukrayna girmektedir. Uygun eğitim fiyatları, uygun sosyal yaşam ve konaklama giderleri ile kaliteli bir eğitim alma olanaklarına öğrenciler sahip olmaktadır. Özellikle herhangi bir sınav şartı aranmadan mühendislik, tıp, mimarlık, pilotaj ve benzeri birçok bölümde okuma fırsatını yakalıyor. Eğitim hayatı boyunca Ukrayna’da bizde onlara destek olarak hem ailesi, hemde öğrenci ile iletişim içinde kalıyoruz.

 

Anlaşmalı Olduğumuz Üniversiteler ve Fiyatları

Bizim anlaşmalı olduğumuz 14 üniversite bulunmaktadır. Bu 14 üniversitenin YÖK tarafından denkliği bulunmaktadır. Özellikle 3 üniversitemiz bunlar sırasıyla Karazin Üniversitesi, Harkov Ulusal Havacılık ve Uzay Üniversitesi ve Harkov Politeknik Üniversitesi dünyaca tanınan ve dünyada çok iyi sıralamalara sahiptirler. Özellikle Türkiye’de bulunan ODTÜ üniversitelerinin üzerindedirler.

“Karazin ve Politeknik üniversitelerinin dünya sıralamaları”

Fiyatlar için sizlerden görüşme talep ediyoruz. Randevu talebiniz ya da uzaktan görüşme talepleriniz için lütfen bize mail ya da sol taraftaki form üzerinden geri dönüşünüzü rica ediyoruz. Ukrayna varsa bizim avantajlarımız ve fiyatlarımızı göz önünde bulundurarak daha yüksek kar yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Üniversiteler

 • Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi

(Kharkiv National Aerospace University)

 • Harkov Ulusal Teknik Üniversitesi

(Kharkiv Polytechnic Institute)

 • Harkov Ulusal Mimarlık ve Şehircilik Üniversitesi

(Kharkiv National University of Civil Engineering and Architecture)

 • Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi

(Kharkıv  Natıonal Medıcal  Unıversıty)

 • Harkov Ulusal Karazin Üniversitesi

(V. N. Karazin Kharkiv National University)

 • Harkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi

(Kharkiv National University of Economics)

 • Harkov Ulusal Eczacılık Üniversitesi

(National University of Pharmacy)

 • Harkov Ulusal İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi

(Kharkiv National University of Construction and Architecture)

 • Harkov Ulusal Radyo Elektronik Üniversitesi

(Kharkiv National University of Radioelectronics)

 • Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi

(Donetsk National Medical University)

 • Odessa Denizcilik Üniversitesi

(Odessa Marine Univesity)

 • Kharkiv Devlet Kültür Üniversitesi

(Kharkiv Culture University)

Bir yanıt yazın