HİZMETLERİMİZ

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizde mühendislik veya havacılık bölümlerinde eğitim almak istiyorsanız, Dünya’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer almaktadır. Türkiye’de YÖK tarafından denkliği bulunmaktadır.

Harkov Ulusal Havacılık Üniversitesi
Güçlü olduğu bölümler:, Mühendislikler ve Havacılık

Rusya’da lisans eğitim almanın birçok avantajı vardır. Avantajlarından en önemlileri Avrupa standartlarında, çok uygun fiyatlara, sınavsız istediğiniz bölüm tercihi yapma avantajınızdır. Türkiye’de ki standartların üzerinde bir eğitim alarak dünyaca tanınan üniversitelerde mühendislik, tıp, hukuk ve daha birçok bölümü rahatlıkla okuyabilirsiniz. Merkür Yurdışı Eğitim olarak hizmetlerimiz yanlızca Rusya’da lisans eğitimi olarak kısıtlı değildir, ayrıca yüksek lisans, doktora ve Rusya’da yaz okulu konularında da hizmet vermekteyiz. Tek hizmet verdiğimiz ve ofisimizin bulunduğu Harkov, üniversiteleri ve eğitimi ile meşhurdur.

Neden Biz?

Başlıca görevlerimiz sizlerin Rusya’da alacağınız eğitimin başından sonuna dek destek olmamız. Kayıt işlemlerinizden başlayarak, tüm süreci sizin adınıza yürütüyor ve Rusya’da ki ofisimiz sizinle eğitiminiz ve sosyal hayatınızda oluşacak sorunlarla ilgileniyor. Size güvenli ve sorunsuz bir ortamda sadece eğitiminize odaklanmanız ve geleceğinizi planlamanız kalıyor. Eğitim dilinizi İngilizce ya da Rusça tercih etme imkanınız vardır. Hiç dil bilmeseniz bile, hazırlık sınıfında dil açığınızı kapatabilirsiniz.

13 anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, anlaşmalı üniversiteler sayfasında yer almaktadır. Tüm anlaşmalı üniversitelerimiz ve bölümlerine ordan ulaşabilirsiniz. Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Verdiğimiz Hizmetler

Rusya'da Lisans
(Üniversite Eğitimi)
Rusya'da
Yükseklisans
Rusya'da
Doktora
Rusya'da Yaz ve Dil
Okulları
Rusya Eğitim
Danışmanlığı
Rusya Vize
Danışmanlığı

Eğitiminiz boyunca Rusya ofisimiz ve temsilcilerimiz sizinle her zaman iletişim halinde olacaktır. Tüm soru ve sorunlarınız da asla yalnız kalmayacaksınız. Diğer eğitim danışmanlı şirketlerinden en büyük farkımız ve avantajımız budur.

Konaklama konusunda aklınıza asla soru işareti takılmasın. Rusya’da eğitim alırken 3 konaklama seçeneğinden size uygun olanı seçebilirsiniz. İlk olarak üniversite yurdu konaklaması. Konaklama kalitesi standart olarak nitelendirilebilir. Okul ücretinin içerisine dahil olan yurt odaları hakkında yazdığımız yazıya Konaklama Seçenekleri ve Detayları adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.Diğer bir seçenek ise özel yurt odalarıdır. Bu odalar okul ücretinin içerisine dahil olmayıp, çok uygun rakamlara 2 kişilik özel odalarda konaklama sağlayabilirsiniz.

Tüm detayları blogumuzda bulunan yazıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak ev kiralamak. Bu seçenek diğerlerine göre biraz daha pahalı bir seçenek olsa bile, Türkiye şartlarının çok aldında rakamlara çok kaliteli bir konaklama sürebilirsiniz. Tüm ev fiyatları hakkında bilgi için blogumuzda yer alan yazıyı ziyaret edebilirsiniz. Blogumuz için lütfen tıklayın. Tüm konaklama seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Öğrencilerimiz için benimsediğimiz en önemli ilke ve görevlerin arasında uygun fiyat ve kaliteli hizmet yer almaktadır. Uygun fiyat garantisi size Rusya’da eğitim için asla sürprizlerle karşılaşmayacağınız, kelime oyunlarının olmadığı direkt ve son fiyat verilmektedir. Tüm fiyatlar için lütfen teklif formu doldurun.

anlaşmalı tüm üniversitelerimizi merak ediyor musunuz?